Είδα στον ύπνο μου δαχτυλίδι. Τι είναι;

Είδα όνειρο πως έχασα το αγαπημένο μου δαχτυλίδι. Τι σημαίνει αυτό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν δείτε στον ύπνο σας ένα δαχτυλίδι, αυτό σημαίνει πως κάποια στενοχώρια σας παραμονεύει. Αν δείτε πως σας κάνουν δώρο ένα δαχτυλίδι, σημαίνει πως σίγουρα θα σας στενοχωρήσουν πολύ. Αν δείτε πως χαρίζετε εσείς ένα δαχτυλίδι, όπου και αν το χαρίζετε, σημαίνει πως με το φέρσιμο σας θα στενοχωρήσετε άλλους. Αν δείτε ότι φοράτε δαχτυλίδι, αυτό σημαίνει πως θα περάσετε μεγάλες στενοχώριες. Αντίθετα αν δείτε πως το βγάζετε, σημαίνει πως απαλλαγήκατε τελείως από βάσανα που σας είχαν βρει τον τελευταίο καιρό. Αν δείτε πως χαρίζετε στο αγαπημένο σας πρόσωπο ή σας το χαρίζει, αυτό σημαίνει χωρισμό. Μόνο αν δείτε ένα ωραία στολισμένο με πολύτιμες πέτρες, χρυσό δαχτυλίδι και σας κάνει εντύπωση η ομορφιά του, σημαίνει πως πάρετε τιμές και δόξες.