Δεν μου αρέσει το νέο χρώμα των μαλλιών, μπορώ να επιστρέψω στη φυσική μου απόχρωση;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Εάν χρησιμοποιήσατε μια πολύ ανοιχτή ή σκοτεινή απόχρωση, σας συμβουλεύουμε να πάτε σε έναν κομμωτή για να αλλάξει την απόχρωσή σας πάλι. Εάν έχετε μία απόχρωση κοντά στο δικό σας, αλλά με τους έντονους τόνους ή εάν επιλέξατε μία ελαφρώς πιο σκούρα απόχρωση, θα πρέπει να αφαιρέσετε την τωρινή απόχρωση με ένα υπερξανθιστικό και έπειτα μπορείτε να εφαρμόσετε μία απόχρωση ελαφρώς πιο ανοιχτή από τη φυσική σας.

garnier.gr