Τι θεωρεί περιττό ένας Υδροχόος (ζώδιο);

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

1. Τα ξυπνητήρια. Έτσι που σε ξυπνάνε απότομα, άντε μετά να θυμηθείς τα όνειρά σου.
2. Οι ημερομηνίες λήξης στους λογαριασμούς. Αφού πάντα εκπρόθεσμα τους πληρώνει…
3. Οι φωτισμοί νέον. Είναι τόσο ψυχροί, απρόσωποι, απάνθρωποι… Χάθηκαν τα κηροπήγια;
4. Οι κακές όψεις των πλανητών στην αστρολογία. Ποιανού ιδέα ήταν τέλος πάντων;
5. Οι ατζέντες και τα ημερολόγια. Τι νόημα έχει να σημειώνεις τα προγράμματά σου, εφόσον δεν πρόκειται να τα τηρήσεις;

myastro.gr