Τι είναι το gadget Cube Laser Virtual Keyboard για ιPhone και iPad;

Απαντήσεις

Πρόκειται για έναν mini projector που προβάλει το πληκτρολόγιο του iPhone πάνω σε μία οποιαδήποτε επιφάνεια. Φυσικά και δεν ακούγεται τόσο χρήσιμο, αφού η κάθε iOS συσκευή διαθέτει πληκτρολόγιο στην οθόνη της.

Όμως το Cube Laser Virtual Keyboard έχει το πλεονέκτημα ότι κάνει την πληκτρολόγηση πολύ πιο εύκολη λόγο του μεγαλύτερου μεγέθους των πλήκτρων που προβάλει. Στα θετικά του επίσης προσθέτουμε το πολύ μικρό του μέγεθος, ενώ το μόνο αρνητικό είναι η χαμηλή του αντίθεση, που δυσκολεύει την πληκτρολόγηση σε φωτεινούς χώρους. Συμβατό μόνο με συσκευές iPhone και iPad.

Δέστε video