Πότε γεννήθηκε η Λένα Αρώνη;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

                       Καλη μερα σας,

           κ.Αρωνη,

  ευχομαι να σας βρισκω καλα.

Βρισκομαι στο Σιδηροκαστρο-Σερρων,

Χρειαζομαι μια γυναικα ελληνιδα δημοσιογραφο η οποια να ειναι ευαισθητοποιημενη σε ζητηματα ιοκολογιας .

Στην περιοχη που μενω λοιπον εκκρεμουν δυο ζητηματα

¨α) το ζητημα της θερμοπηγης (ιαματικη πηγη που την εκκμεταλευονται παρανομα θερμοκηπια η την διεκδικει η εκκλησια ως ιδιοκτησια  της)

 β)το ζητημα του ενυδρειου της Βυρωνειας.(ενα ενυδρει στο οποιο ειναι εγλωβισμενα

ζωα οπως φιδια των οποιοων η καταγωγη ειναι απο τη Αφρικη)

             Εχω επικοινωνησει με την wwf.hellas τηλεφωνικα και με e mail.

                                Παρακαλω  ας το τρεξουμε λιγακι το θεμα,

                                        Ευχαριστω εκ των προτερων,

                                              Κοσμαδοπουλου  Δεσποινα