Ποιοι πολιτικοί της Ελλάδας πετάνε αετό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Για να καταλάβω καλά, ποιοι πετάνε οι ποιοι δεν πετάνε; Αν αρχίσω να γράφω ποιοι πετάνε δεν με φτάνουν τα υπόλοιπα χρόνια της ζωής μου για να ολοκληρώσω στο μέγιστο την ερώτηση σου. Από την άλλη πάλι είναι δύσκολο να σκεφτώ αντικειμενικά ποιοι δεν πετάνε. Θα φάω τα χρόνια στη σκέψη.

Επίσης, είναι πολύ αόριστη η ερώτηση σου. Δεν μας λες αν εννοείς την μία και μοναδική επίσημη ημέρα του χρόνου (Καθαρά Δευτέρα), ή την κάθε ημέρα του χρόνου.

Χωρίς να θέλω να πω κάτι νομίζω πως ο στόχος τους είναι είναι κάτι σαν την αδιάλειπτη προσευχή των μοναχών. Να πετάνε αετό 24 ώρες το 24ωρο. Non-Stop όπως θα έλεγαν και οι DJ's.

Θα έχουμε λίγο πρόβλημα στην εναέρια κυκλοφορία, αλλά ποιος την γα***ι.