Ποια είναι η υπόθεση της ταινίας "Swallows and Amazons (2016)";

Απαντήσεις

Τέσσερα παιδιά ονειρεύονται να δραπετεύσουν από τη βαρεμάρα που σημαίνουν οι διακοπές με τη μητέρα τους. Όταν επιτέλους τους δίνεται η ευκαιρία να κατασκηνώσουν μόνα σε ένα νησάκι στη μέση μιας πελώριας λίμνης, είναι παραπάνω από ενθουσιασμένα. Αλλά όταν φτάνουν εκεί, ανακαλύπτουν πως ίσως να μην είναι μόνοι τους. Η μάχη για την κυριαρχία στο μοναχικό νησί τούς διδάσκει την επιβίωση, την αξία της φιλίας και τη σημαντικότητα του να κρατάς τα νεύρα σου. [cine.gr]

Swallows and Amazons (2016)