Ποια είναι η υπόθεση της ταινίας "Sisters (2015)";

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Δύο αδελφές αποφασίσουν να κάνουν ένα τελευταίο πάρτυ στο σπίτι τους, πριν το αφήσουν, λόγω ότι οι γονείς τους το έχουν πουλήσει.

Δυο αδερφές επιστρέφουν στο πατρικό τους, για να διαπιστώσουν ότι το σπίτι που μεγάλωσαν βρίσκεται προς πώληση. Προκειμένου να το αποχαιρετίσουν όπως του αξίζει, αποφασίζουν να περάσουν ένα τελευταίο σαββατοκύριακο εκεί, το οποίο θα τις φέρει σε σύγκρουση αλλά και θα τις ενώσει, ενώ από το τρελό αυτό διήμερο δεν θα λείψει ένα ξέφρενο πάρτι, σαν εκείνα που διοργάνωναν όταν ήταν μαθήτριες. [cine.gr]

Sisters (2015)