Είδα στον ύπνο μου ζωγραφιά. Τι είναι;

Είδα όνειρο πως γυρνούσα στους δρόμους και πουλούσα ζωγραφιές. Τι σημαίνει αυτό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν είναι μιας γυναίκας που σχετίζεστε και είστε άνδρας, αυτό σημαίνει πως θα πρέπει να αναθεωρήσετε τις σκέψεις σας και τα σχέδιά σας για την γυναίκα αυτή. Το ίδιο για την γυναίκα που θα δει την ζωγραφιά ενός άνδρα που έχει μαζί του σχέσεις. Αν δείτε ζωγραφιά ωραία όμως κάποιου άγνωστου προσώπου, αυτό σημαίνει πως θα βρείτε υποστήριξη που δεν περιμένατε. Αν δείτε ένα έργο ζωγραφικής που να σας προξενεί ευχαρίστηση, αυτό σημαίνει πως θα έχετε ευχάριστη ανταπόκριση στα αισθήματά σας. Αν το έργο είχε ζωηρά μεν χρώματα αλλά ακαταλαβίστικο, αυτό σημαίνει στενοχώριες αισθηματικής φύσεως. Αν αγοράζετε πίνακες ζωγραφικής όλα θα σας πάνε καλά. Αν πουλάτε ζωγραφιές, θα στενοχωρηθείτε αυτές τις μέρες.