Είδα στον ύπνο μου ξεριζώνω. Τι είναι;

Είδα όνειρο ότι ξερίζωνα μία ξεραμένη ελιά. Τι σημαίνει αυτό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν δείτε στον ύπνο σας πως ξεριζώνατε κάποιο δένδρο ή δένδρα, αυτό σημαίνει πως θα πάθετε ζημιές στην δουλειά σας.

Αν ξεριζώνατε λουλούδια ή χλόη, αυτό σημαίνει πως θα σας βρουν στενοχώριες.

Αν όμως ξεριζώνετε ξερά δένδρα και τα πετάτε για να καθαρίσετε τον τόπο, αυτό σημαίνει πως θα καταβάλετε προσπάθειες και θα αποφύγετε δυσάρεστες καταστάσεις.

Αν ξεριζώνατε δένδρα ξερά και φυτεύατε άλλα, αυτό σημαίνει πως η ζωή σας θα ξαναρχίσει από την αρχή και το μέλλον σας ανοίγεται λαμπρό.

Αν είστε νέος-α και δείτε αυτό το όνειρο σημαίνει πως θα αρχίσετε μια καινούργια ζωή.

Αν ξεριζώνετε γλάστρα και φυτεύετε άλλα λουλούδια, αυτό σημαίνει πως καινούργια αγάπη θα γεννηθεί στη ζωή σας.