Είδα στον ύπνο μου πέταλο. Τι είναι;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν στο όνειρο σου δεις πως ενώ περπατάς, βρίσκεις στο δρόμο ένα πέταλο θα έχεις μεγάλη τύχη και πρόοδο.

Αν δείτε στον ύπνο σας πως βρήκατε ένα πέταλο όπως και να ήταν αυτό, σημαίνει πως θα έχετε τη τύχη με το μέρος σας αυτόν τον καιρό με ότι καταπιαστείτε θα σημειώσει μεγάλη επιτυχία. θα σας συμβούν γεγονότα πολύ ευχάριστα που δεν θα πιστεύετε στα μάτια σας. θα βρείτε υποστήριξη από παντού. Όλοι θα ζητούν την παρέα σας και θα προσφερθούν να σας βοηθήσουν. Για τους νέους-ες που θα δουν αυτό το όνειρο, σημαίνει πως θα κάνουν μια μεγάλη ερωτική επιτυχία. Ένας ευτυχισμένος ερωτικός δεσμός είναι το μήνυμα του ονείρου αυτού καθώς και μια ευκαιρία για κοινωνική και επαγγελματική αποκατάσταση.