Είδα στον ύπνο μου οφθαλμίατρο. Τι είναι;

Είδα όνειρο ότι επισκέφθηκα έναν οφθαλμίατρο. Τι σημαίνει αυτό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν δείτε στον ύπνο σας πως επισκεφθήκατε έναν οφθαλμίατρο και εξετάζει τα μάτια σας, σημαίνει πως θα ζητήσετε τη βοήθεια άλλων ή άλλου για θα βαρεθείτε μπλεγμένοι πολύ άσχημα αυτό τον καιρό.

Αν δείτε να είστε εσείς οφθαλμίατρος αλλά δεν έχετε καμιά σχέση με το επάγγελμα αυτό, σημαίνει πως θα σας βρουν καταστάσεις που δεν περιμένατε και θα βελτιώνεται η θέση σας τόσο στα οικονομικά όσο και στην κοινωνική σας ζωή.