Είδα στον ύπνο μου οδό. Τι είναι;

Είδα όνειρο ότι έξαχνα για μία οδό. Τι σημαίνει αυτό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν δείτε στον ύπνο σας πως ψάχνατε για μια οδό ή κοιτούσατε τις ονομασίες των οδών, αυτό σημαίνει πως δεν έχετε κατασταλάξει τι δρόμο θα βαδίσετε στη ζωή σας. Η αβεβαιότητα και η ανασφάλεια κυριαρχεί στην ψυχή σας.

Αν δείτε πως ρωτάτε για κάποια οδό και σας δείχνουν, αυτό σημαίνει πως σε μια δύσκολη στιγμή σας θα βρεθεί άνθρωπος να σας συμπαρασταθεί και να σας συμβουλέψει.

Αν δείτε πως έχετε κάποιον χάρτη μιας πόλης στα χέρια σας και ψάχνετε να βρείτε μια οδό, αυτό σημαίνει πως έχετε παραμελήσει πολύ και τα προβλήματά σας έχουν μαζευτεί αλλά Θα βρείτε την λύση μετά από πολλούς κόπους και θυσίες.