Είδα στον ύπνο μου μακαρόνια. Τι είναι;

Είδα όνειρο ότι έβραζα μακαρόνια. Τι σημαίνει αυτό;

Απαντήσεις

Αν δεις μακαρόνια στον ύπνο σου οι ελπίδες σου θα γίνουν πραγματικότητα αλλά με αρκετό κόπο.

Αν δείτε στον ύπνο σας πως τρώγατε μακαρόνια, αυτό σημαίνει πως οι στόχοι σας θα πραγματοποιηθούν κι αυτό θα σας γεμίσει χαρά και ικανοποίηση. Αν δείτε πως αγοράζετε ή παρασκευάζετε εσείς οι ίδιοι μακαρόνια, αυτό σημαίνει πως τα σχέδιά σας θα πραγματοποιηθούν όσες δυσκολίες και αν συναντήσετε μην απογοητευθείτε η επιτυχία σας είναι σίγουρη. Αν δείτε πώς βράζετε μακαρόνια αυτό σημαίνει θα πάρετε σωστές αποφάσεις που θα σας φέρουν πραγματοποίηση των ονείρων σας. Αν δείτε πως κάνετε τραπέζι και προσφέρετε μακαρόνια, αυτό σημαίνει σύντομο κι ευτυχισμένο γάμο.