Είδα στον ύπνο μου λουκουμάδες. Τι είναι;

Είδα όνειρο ότι έτρωγα λουκουμάδες με μέλι. Τι σημαίνει αυτό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν δείτε στον ύπνο σας να τρωτε λουκουμάδες, αυτό σημαίνει πως θα πάρετε πίκρες πολλές αυτές τις μέρες. Αν σας προσφέρουν λουκουμάδες και δεν τους δεχθείτε, αυτό σημαίνει πως θα γλιτώσετε από πολλές στενοχώριες που σας περίμεναν αυτές τις μέρες. Αν δείτε πως προσφέρετε λουκουμάδες ή πουλάτε λουκουμάδες, αυτό σημαίνει πως θα κάνετε πολλούς να στενοχωρηθούν με τις ενέργειές σας. Αν δείτε πως αγοράζετε λουκουμάδες, αυτό σημαίνει πως θα στενοχωρηθείτε πολύ με πρόσωπα που δεν τα περιμένατε. Αν όμως δείτε να φτιάχνετε λουκουμάδες, στο σπίτι σας, αυτό σημαίνει πως σας περιμένει χαρά κι ευτυχία στην οικογένειά σας. Οι δουλειές σας θα πάνε καλά κι ευχάριστα γεγονότα θα ακολουθήσουν τις μέρες αυτές που έρχονται.