Είδα στον ύπνο μου καταδίωξη. Τι είναι;

Είδα όνειρο πως με καταδίωκαν οι μπάτσοι. Τι σημαίνει αυτό;

Κατηγορίες:

Απαντήσεις

Αν δείτε στον ύπνο σας πως σας καταδιώκουν και τρέχετε για να μην σας πιάσουν, αυτό σημαίνει πως αν δεν έχετε ή δεν είχατε βαρυστομαχιά στη διάρκεια του ύπνου σας κάποιος ή κάποιοι κοιτάζουν να σας κάνουν κακό.

Αν δείτε πως τους ξεφύγατε αυτό σημαίνει πως δεν θα μπορέσουν να καταφέρουν τίποτα.

Αν δείτε πως τα κατάφεραν και σας έπιασαν, αυτό σημαίνει πως δεν θα καταφέρετε να μην σας κάνουν κακό.

Αν δείτε πως εσείς καταδιώκετε άλλον ή άλλους για να τους πιάσετε και τα καταφέρατε, αυτό σημαίνει πως θα πετύχετε τους στόχους που έχετε βάλει, αν δείτε πως σας ξέφυγαν, αυτό σημαίνει πως θα κουραστείτε στην ζωή σας χωρίς αποτέλεσμα.

Αν δείτε πως καταδιώκετε το αγαπημένο σας πρόσωπο, αυτό σημαίνει πως θα αναστατώσετε τον έρωτά σας με κάποιο ευχάριστο ή δυσάρεστο γεγονός που θα συμβεί μεταξύ σας αυτές της μέρες.

καταδίωξη